Допоміжне материнство 

От клініки biotexcom logoBiotexcom

Хочеш стати Допоміжною матір’ю або донором яйцеклітини?

Виплати до 1 000 000 грн

  до 1 000 000 грн
Допоміжне материнство
Детальніше про виплати
  до 60 000 грн
Донація яйцеклітин
Детальніше про виплати
 Бесплатно
обстеження і відшкодування витрат
Детальніше про участь

Допоміжне материнство

Ми пропонуємо найкомфортніші умови і повністю відшкодовуємо витрати.

сурогатне материнство
ХОЧУ СТАТИ СУРМАМОЮ

Донорство яйцеклітин

Вам запропонують хороше обстеження і комфортні умови для процедури.

донорство яйцеклетки
ХОЧУ СТАТИ ДОНОРОМ

Дивитися відео про клініку

З нами ви можете бути впевнені в тому, що участь в програмах принесе вам тільки комфорт і благополуччя

«Коли я була маленькою, завжди мріяла мати багато дітей – сім чи вісім. І моя бабуся казала: «На що ти їх годувати будеш? Народжуванням дітей грошей не заробиш». Мені зараз дуже смішно згадувати про це. Я вагітна п’ятою дитиною, тому ще дві залишилося для здійснення планів», – розповідає Оля. Вона – Допоміжна мама, яка виношує вже четверту дитину для інших пар.

ДПОМІЖНЕ МАТЕРИНСТВО – це репродуктивна технологія, у процесі якої жінка погоджується виносити й народити дитину, яка є генетично чужою для неї. Для цього Допоміжній мамі переносять ембріон, отриманий з яйцеклітини та сперми біологічних батьків майбутньої дитини.

У травні Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба порівняв Допоміжне материнство з торгівлею дітьми й виступив за те, щоб в Україні заборонили таку практику. На його думку, надання таких послуг іноземним громадянам може призвести до порушення прав дітей. Через карантин батьки-іноземці тривалий час не могли забрати своїх дітей, народжених мамами в клініці репродуктивної медицини Biotex. Тоді в Мінсоцполітики заявили, що це призвело до порушення права цих дітей на батьківську турботу.

Читать статью

Що потрібно, щоб стати Допоміжною мамою?

 • Вік від 18 до 44 років;
 • Відсутність шкідливих звичок;
 • Фізіологічний та психічне здоров’я;
 • Наявність своїх дітей;

Що потрібно, щоб стати донором яйцеклітин?

 • Вік від 18 до 32 років;
 • Відсутність спадкових захворювань;
 • Фізіологічний та психічне здоров’я;
 • Наявність своїх дітей;

Новини та статті

  Ось ми в пресі

  Спеціаліст клініки Biotexcom розповів про Допоміжне материнство в Україні

  Biotexcom розповіли, що таке Допоміжне материнство і як це працює в Україні

  Спеціаліст клініки BioTexCom розповів про донацію яйцеклітин

  Допоміжне материнство в Україні

  Клініка Biotexcom по роботі з Допоміжними мамами і донорами яйцеклітин, запрошує дівчат від 18 до 44 років взяти участь у програмі Допоміжного материнства. Подаруйте безплідним людям щастя стати батьками!

  Ми знаємо все про Допоміжне материнство і донорство яйцеклітин в Україні. Забезпечуємо повний юридичний супровід, проводимо медичну перевірку здоров’я і виконуємо в повному обсязі обов’язки по підбору для вас оптимальних умов співпраці.

  Напевно у вас багато питань про Допоміжне материнство. Як проходить процедура Допоміжного материнства в Києві? Яким вимогам повинна відповідати Допоміжна матір? Просто зателефонуйте нам, і ви отримаєте відповіді на ці та інші питання.

  Допоміжне материнство в Україні – умови, ціни, і інші питання

  Ми щиро пишаємося тим, що даємо жінкам можливість заробити, при цьому беручи участь у благородній справі. Беручи участь в програмі, ви зможете забезпечити майбутнє своїх дітей і подаруйте комусь неповторне щастя батьківства.

  Складно переоцінити працю, який покладають на себе Допоміжні матері і донори яйцеклітин. Його важливість підкріплюється гідною винагородою, яке отримує кожна Допоміжна мати за свої зусилля. А по-справжньому безцінним бонусом буде розуміння того, що ви дали щастя мати дітей тим людям, які багато років боролися за своє щастя.

  Ви отримаєте відшкодування всіх витрат на поїздки до столиці, повне медичне обстеження. Всі медикаменти, послуги лікарів під час програми оплачують біологічні батьки дитини. Всі медичні витрати донорів яйцеклітини бере на себе клініка. Розмір виплат за участь в програмі обговорюється індивідуально.

  Законність і конфіденційність

  Процедура Допоміжного материнства абсолютно законна. Навіть більше: вона прописана в законах України, які захищають обидві сторони програми, тобто Допоміжних матерів і біологічних батьків дитини.

  Наша клініка забезпечує 100% конфіденційність всіх учасників програми. В Україні, на жаль, Допоміжне материнство все ще часто зустрічає негативну реакцію. Якщо ви дбаєте про свою конфіденційності та не хочете, щоб про виношування чужу дитину знали знайомі або обговорювали сусіди, ми розповімо, які є варіанти зберегти це в таємниці.

  Наші фахівці щодня працюють для того, щоб ви відчували себе комфортно, впевнено і спокійно, беручи участь в програмі. Ми працюємо з міжнародних сертифікатів, повністю відповідаючи європейським вимогам до якості медичного обслуговування, юридичного супроводу та надання послуг в цілому. З нами вже сотні жінок вибрали Допоміжне материнство і донорство яйцеклітин як світлий спосіб забезпечити майбутнє своїх дітей і дати щастя безплідним парам.

  Ukrainian